..RESİM DÜNYASI...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..RESİM DÜNYASI...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ZEKİ AVUKAT

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

ZEKİ AVUKAT Empty
MesajKonu: ZEKİ AVUKAT   ZEKİ AVUKAT Icon_minitimePerş. Şub. 14, 2008 10:42 am

avukatın biri bir gün ucakla seyahat ederken bir sarışın bayanın yanına oturur
canı sıkıldığından yanındaki sarışın bayana onunla yolculuk sırasında ufak ve eğlenceli bir oyun oynamak istemiyeceğini
sorar fakat sarışın bayan uyumak istediğini söyliyerek nazikçe teklifi reddeder.. avukat ın canı sıkıldığından düşünür ve
sarışın bayan tekrar uyandırır ve oyunu kısaca tarif eder..: birbirimize sorular sorucaz
soruya yanıt veremeyen diğer kişiye 5€ verir diye sarışın bayan a oyunu tarif eder, fakat sarışın bayan uyumaya devam eder.
avukat bu ilgisizliği görünce sarışın bayan a siz soruyu bilemezseniz bana 5€ vericekseniz ben bilemez isem size
500€ vericem der ...sarışın bayan bunu duyar duymaz gözlerini acar ve tamam der.. avukat kendinden emin olduğu için içinden:
nasıl olsa bu kadının bilipte benim bilemediğim bişey olamaz sonuçta o meşhur ,bilgili ve cok başarılı bir avukatır..
ilk soruyu avukat sorar sarışın bayana : dünya ile ay arasındaki mesafe nedir diye sorar.. sarışın bayan hiç sesini cıkarmadan
çantasında 5€ u cıkartıp verir.. sıra sarışın bayanda dır artık ve sorar: 3 bacaklı olarak dağın tepesine cıkar ve
4 bacakla aynı gün içerisinde geri döner bu nedir? avukat bu soru karşısında dona kalır ve hemen laptopunu açarak araştırmaya
başlar ,arkadaşlarına e-mail ler ceker devlet kütüphanesine başvurur ama bişey bulamaz ... 1saat in sonunda avukat
sarışın bayana 500€ u verir kadın parayı alır cantasına koyar ve uyumaya devam eder ... avukat büyük bir hayal kırıklığı ile
sarışın bayanı uyandırır ve cevabın ne olduğunu sorar..sarışın bayan ise hiç sesini çıkarmadan cantasından 5€ cıkarıp
avukata verir.

--------------------------------------------------------------------------------
http://turkce.forumm.biz

ZEKİ AVUKAT
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-